MENÜ

7/24 HIZLI İLETİŞİM

  • TEL: 0533 664 29 88

  • TEL: 0236 713 67 07

  • Telefon 0236 713 67 07

  • Çalışma saatlerimiz PZT - PZ 08:00 / 18:00

  • E-Mail Adresimiz bilgi@starevdenevetasima.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Salihli Nakliyat sektöründe yıldızı sürekli şekilde parlayan Star Evden Eve  taşımacılık, evden eve nakliyat ve ofis taşıma işlerinizde size sorunsuz şekilde hizmet verebilmek için bu sektöre adım atmıştır. Ev taşıma ve ofis taşıma olmak üzere bir çok nakliye alanında sorun olduğunu fark eden firmamız, size sorunsuz şekilde hizmet sunak için kurulmuştur. İnsanlar artık nakliye sektöründe çaresiz hale getirilmiştir. Biz bu algıyı yıkmak için bu sektöre girdik ve zamanla yaptığımız kaliteli işlerle insanların kalbinde taht kurduk. Biliyoruz ki, iyi yapılan her işin ve emeğin bir ödülü olur. Bizimde ödülümüzü halkımız verdi. Nakliye sektöründe başta Salihli, Manisa, İzmir, İstanbul Ankara ve Bursa olmak üzere tüm illerimizde zirveye oturduk.
Star Evden Eve  taşımacılık nakliyat şirketi, ofis ve ev taşıma işlerinizde organizeli iş yapar. Taşıma gününden önce ekspertiz ev veya iş yerinizi inceler. Sizlerle anlaşma yapılan şartlara uyarak sözleşmede belirtilen gün ve saatte adreste olur. Taşıma günü ambalaj malzemesi, uygun boyutta aracı, yeterli elemanı ve binanıza kurulabilen taşıma asansörüyle adresinizde olur. Tedbiri elden bırakmayan firmamız uzman ve profesyonel kadrolarla devamlı işinizin takibini yapar. Star Evden Eve  taşımacılık nakliyat firması ile evden ev nakliyat ve şehirler arası parça eşya taşıma işleriniz uygun rakamlarla kaliteli olarak yapılır.


Şimdi herkesin ortak derdi olan,  sorunsuz ev taşıma ve parça eşya nakliyesi nasıl yapılır sorusuna cevap arayalım. Ama iyi bir taşıma yapmak için gerekli kriterlerin uygun olması’da şarttır. Star Evden Eve  taşımacılık Salihli nakliyat şirketleri içinde tanınmış ve referansları olan ev taşıma firmaları arasında araştırma yaparak, en iyi ve kaliteli evden eve nakliyat firmasını seçmek şarttır.


FİRMAMIZIN ÇALIŞMA PRENSİPLERİ:
Kaliteli ve itinalı taşımacılık tüm taşıma işlerinizde, iş ayrımı yapılmadan uygulanır.
Bizim zamanımız çok değerli olduğundan dolayı zaman kavramanı önem vermekteyiz. Müşterimize söz verdiğimiz gün ve saatte adresinizde oluruz.
Star Evden Eve  taşımacılık logolu şirketimize ait araçlarla size hizmet sunuyoruz.
Star Evden Eve  taşımacılık Nakliye şirketi kalitesini daima yüksek tutar. Size en iyi hizmeti verebilmek için tüm imkanlarını seferber eder.
Sorunsuz taşımacılık sloganıyla ilerleyen Star Evden Eve  taşımacılık Nakliyat, taşıma esnasında oluşan tüm zarar ve ziyanınızı karşılar.
Kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz profesyonel, güvenilir ve güler yüzlü ekiplerle size hizmet veriyoruz.
Taşıma hizmeti sunan ekipler tek tip kıyafetlerle ev ve ofis taşıma hizmeti sunarlar.
Yeniliğe ve gelişmeye önem veren Star Evden Eve  taşımacılık nakliyat, teknolojik tüm gelişmeleri takip ederek envanterine ekler. Size son model araç ve asansörlerle hizmet sunar.


Star Evden Eve  taşımacılık ev taşımacılık şirketi müşteri memnuniyetine dayalı bir çalışma yapar. Taşıma günü oluşacak tüm sorunları önceden düşünür ve çözer. Nakliye esnasında oluşabilecek her türlü sorunu çözebilecek ekip ve ekipmana sahiptir.
Star Evden Eve  taşımacılık nakliyat ekspertizleri ev veya iş yerinizi inceler ve size yapabileceği işin sözünü verir. Taşıma günü verdiği sözden fazlasını yapar eksiğini yapmaz.


Şirketimiz size taşıma personeli ile muhatap etmez. Tüm taşıma işlerinizi takip eden üst düzey yönetici ile muhatap olursunuz.
Star Evden Eve  taşımacılık nakliyat şartlar ne olursa olsun, bilgilerinizi 3. kişilerle paylaşmaz.Gizlilik firmamızın temel prensibidir.
Firma elemanlarımız kişilerin özel durumlarına karışmaz. Taşıma esnasında kişilerin özel sorunlarıyla ilgili aşağılayıcı tutum içine girmez. Saygı çerçevesinde işini yapar.


Star Evden Eve  taşımacılık nakliyat şirketimiz sizin tüm haklarınıza saygı gösterir. Taşımayla ilgili sizin tüm haklarınızı korur. Nakliye ve evden eve nakliye hizmetini sorunsuz şekilde almanız için işin sonuna kadar titiz bir çalışma sergiler.

 

Hakkımızda